Opis nieruchomości
Szukasz wyjątkowego domu z charakterem? Zapraszam na prezentację nowej oferty!
Funkcjonalny dom wolnostojący z końca lat 90-tych usytuowany na działce o pow.2600m2 we wsi Piekary (gm. pajęczański) czeka na Ciebie!
Budynek dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia. Na parterze domu znajduje się korytarz, salon, duża kuchnia z jadalnią oraz łazienka z wanną i wc. Na poddaszu urządzono dwa pokoje oraz duży hall z szafą w zabudowie, z którego wychodzi się na balkon.
Standard: dom drewniany, na podmurówce; dach kryty dachówką ceramiczną; strop drewniany.
Ładne okna drewniane w kolorze orzechowym. Na podłodze: parter- płytki; piętro - wykładzina dywanowa.
Budynek ogrzewany pięknym piecem usytuowanym w salonie, który pełni również funkcję dekoracyjną.
Działka o powierzchni 2600m2, ogrodzona częściowo (ok.2000m2). Na działce znajdują się liczne nasadzenia, krzewy i drzewka ozdobne oraz plac przygotowany pod fotowoltaikę , która zostanie zamontowana w najbliższym czasie.
Posesja zadbana, ogrodzona częściowo ogrodzeniem betonowym i siatką z nową bramą metalową.
Po sąsiedzku niska zabudowa mieszkaniowa, sklep. W sąsiednich miejscowościach znajdują się szkoły i przedszkola ( w Bogumiłowicach 1,8km; w Sulmierzycach 3km), plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe, kościół oraz sklepy ( Biedronka, Lewiatan itp.); w odległym ok13 km Kleszczowie kompleks sportowo-rekreacyjny Solpark.
Lokalizacja: do Bełchatowa 30km, do Kleszczowa 13km, do Pajęczna 12km.
Media: prąd/+fotowoltaika; woda z sieci; szambo.
Cena 455.000zł do negocjacji!
Zapraszam na prezentację!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.